Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 261 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 230 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 575 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 500 kg, Zwenkwielen 230 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 230mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€149,11 (€123,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW946352 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 230 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 261 mm |
| Uitslag | 66 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













