Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 254 mm. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 220 mm en een breedte van 70 mm. Het draagvermogen is 85 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 220mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager
€94,50 (€78,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW246695 |
| Maximum draagkracht | 85 Kg |
| Diameter wiel | 220 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 254 mm |
| Uitslag | 61 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-6606 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 220x70 / 2.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











