Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 254 mm. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 220 mm en de breedte 70 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 85 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 220mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€119,87 (€99,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW522327 |
| Maximum draagkracht | 85 Kg |
| Diameter wiel | 220 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 254 mm |
| Uitslag | 61 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-6606 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 220x70 / 2.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











