Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 230 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€33,77 (€27,91 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW448743 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












