Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 230 millimeter. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€35,60 (€29,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW245007 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












