Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 230 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€36,02 (€29,77 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW450208 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












