Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 270 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur grijs) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 16 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€333,15 (€275,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW331778 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 270 mm |
| Uitslag | 63 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 180x180 / 145x145 / Ø13 |
| Verwante producten |











