Dit is een stalen zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 255 millimeter. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 1000 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€137,00 (€113,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW932245 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 255 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x110 / 105x80 / Ø12 |









