Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 245 mm. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 800 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€72,24 (€59,70 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW713189 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













