Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 248 mm. Het materiaal van het wiel is PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 1000 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 1000 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, glijlager, wielrem
€140,67 (€116,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW323191 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













