Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 232 millimeter. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 51 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen met luchtband, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€62,59 (€51,73 excl. BTW)
De band van dit wiel is zwart.
| Artikelnummer | ZW677692 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |










