Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 232 mm. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 51 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€71,80 (€59,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW177778 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











