Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 230 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€53,60 (€44,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW245066 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












