Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 235 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 180 mm en een breedte van 50 mm. De draagkracht is 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 180mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€72,94 (€60,28 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW633946 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













