Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 235 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 180 mm en een breedte van 50 mm. De draagkracht is 800 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 180mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€91,74 (€75,82 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW909578 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











