Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 210 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 180 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 400 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 180 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 180mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, wielrem
€108,15 (€89,38 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW180852 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x4,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













