Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 mm. De velg is gemaakt van staal (kleur verzinkt) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 40 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 135 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€17,59 (€14,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW245078 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |










