Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 196 millimeter. De velg is gemaakt van staal (verzinkt van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 135 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€31,91 (€26,37 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW874725 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Bouwhoogte | 196 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












