Dit is een stalen zwenkwiel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 200 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 350 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€44,21 (€36,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW692829 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 58 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













