Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 207 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€70,92 (€58,61 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW107241 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |













