Dit is een stalen zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 207 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 600 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€87,02 (€71,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW382873 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |













