Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 850 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€135,28 (€111,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW850075 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











