Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 207 millimeter. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€73,43 (€60,69 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW791395 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











