Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 195 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 350 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€36,07 (€29,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW929232 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












