Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 190 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 300 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€40,43 (€33,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW875690 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












