Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 202 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 375 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, wielrem
€114,64 (€94,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW654087 |
| Maximum draagkracht | 375 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x3,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













