Dit is een stalen zwenkwiel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 195 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte is 61 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 350 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€49,38 (€40,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW519183 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 61 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













