Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 184 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7015 leigrijs). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 32 mm. De draagkracht is 100 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 150 mm, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€17,10 (€14,13 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW514158 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 184 mm |
| Uitslag | 45 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









