Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 202 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 550 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€83,56 (€69,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW456339 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |












