Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 185 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 40 millimeter. De draagkracht is 300 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€63,73 (€52,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW655380 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










