Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 190 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 400 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€52,04 (€43,01 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW366916 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |














