Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte bedraagt 195 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, glijlager, 195mm bouwhoogte
€40,98 (€33,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW261158 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |












