Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 190 mm. Het materiaal van het wiel is PP (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 30 mm. Het draagvermogen is 300 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 150 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€37,12 (€30,68 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW265909 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












