Dit is een stalen zwenkwiel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 185 millimeter. De velg is gemaakt van PA (grijs van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 59 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het draagvermogen is 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€203,95 (€168,55 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW716294 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitslag | 43 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 150x150 / 125x125 / Ø11 |
| Verwante producten |











