Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 183 millimeter. Het materiaal van het wiel is PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager, wielrem
€141,73 (€117,13 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW138045 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 183 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











