Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 160 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7015 leigrijs). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 32 mm. Het draagvermogen is 110 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€17,86 (€14,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW368704 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 160 mm |
| Uitslag | 41 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 77x67 / 49x59 / Ø8,5-12 |
| Verwante producten |









