Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 160 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 32 millimeter. Het draagvermogen is 80 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, glijlager
€10,85 (€8,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW448409 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 160 mm |
| Uitslag | 41 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









