Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 155 millimeter. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 37 millimeter. De draagkracht is 100 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€11,14 (€9,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW191608 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |










