Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is staal (kleur verzinkt) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 37 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 155mm bouwhoogte
€12,83 (€10,60 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW875461 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 77/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |








