Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 152 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 37 millimeter. De naaflengte bedraagt 48 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het draagvermogen is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€20,87 (€17,25 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW169615 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











