Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 230 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€32,91 (€27,20 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW918804 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











