Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 154 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. Het draagvermogen is 230 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€39,34 (€32,51 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW378250 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











