Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 154 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 250 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€35,37 (€29,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW619146 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |












