Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 164 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 57 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 550 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€70,10 (€57,93 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW488955 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 57 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 164 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













