Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 164 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte is 57 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 550 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€76,51 (€63,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW948340 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 57 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 164 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













