Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 mm. Het materiaal van de velg is PP (kleur naturel) en van het loopvlak PP (naturel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 34 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 23 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 150 kg. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€24,54 (€20,28 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW949023 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 23 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











