Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 154 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 5010 gentiaanblauw). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€21,38 (€17,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW896794 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













