Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 12 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 150 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€20,58 (€17,01 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW362835 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












