Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 36 millimeter. De draagkracht is 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€29,16 (€24,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW661569 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











