Dit is een zwenkwiel van Staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 128 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte is 39 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. De draagkracht is 100 kg. Het wiel is gelagerd met een Rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€12,14 (€10,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW471623 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |












